כיף שהצטרפתם!
פה תמצאו תשובות לשאלות נפוצות
נרשמתי ו/או הזנתי פרטי אשראי בקישור... מה השלב הבא?
לאחר שביצעת את הרישום ו/או התשלום בהצלחה, הבטחת את מקומך בפעילות והתווספת ישירות לרשימת המשתתפים! בסמוך למועד הפעילות תצורף לקבוצת וואטספ של הפעילות שם תקבל את כל הפרטים החשובים כמו: קישור בוויז לנקודת המפגש, לו"ז, מה צריך להביא וכדומה.
איך אני מוודא שנרשמתי בהצלחה והתשלום בוצע
לאחר שנרשמת תיפתח לך חלונית עם אישור הרשמה ומיד לאחר מכן תקבל לכתובת המייל ו/או לנייד, חשבונית על התשלום
נרשמתי ואני צריך לבטל - מה עושים?
במידה ולא ניתן יהיה להגיע לפעילות יש לעדכן על כך 7 ימים מראש ממועד הפעילות. שימו לב- ניתן לקבל החזר כספי עד 24 שעות לפני תחילת הפעילות בלבד (יום עסקים אחד) לקוח שיודיע ערב לפני הפעילות או בבוקר הפעילות לא זכאי להחזר כספי לביטול השתתפות יש לשלוח מייל לsa@samelet.com עם פרטי קשר - שם מלא, מספר רישוי ומספר טלפון.
ניסיתי לשלם בקישור וקיבלתי הודעת שגיאה
במידה ומדובר בכרטיס דיינרס / אמריקן אקספרס לא יהיה ניתן להשלים את הפעולה. בכל מקרה אחר, שמתקבלת הודעת שגיאה מחברת האשראי, יש להיכנס מחדש לקישור ולנסות שוב. במידה ועדיין מתקבלת הודעת שגיאה ניתן לפנות אלינו במייל וננסה לעזור sa@samelet.com
מה אני צריך להביא איתי לטיול / הדרכה?
תמיד כדאי להצטייד במים, בגד להחלפה, נשנושים לדרך, אך זה מאוד תלוי בסוג הפעילות אליה נרשמתם ובכל מקרה, יום לפני מועד הפעילות תקבלו דף הנחיות, הודעה כתובה מאיתנו עם כל הדברים שצריך להביא (במידה וצריך)
מי יכול להשתתף בפעילות ?
פעילות סמלת אדוונצ'ר מתמקדת בנהיגה והדרכה מרבית הפעילות היא ברכב ולכן לא מתאימה לכל אחד . כל משפחה מכירה את המגבלות של עצמה ומגבלות נוספות - כתובות הזמנה "
האם אני יכול להביא איתי ילדים?
לטיולי השטח והכביש, מומלץ לא להגיע עם ילדים מתחת לגיל 3 להדרכות וימי מסלול, לא ניתן להביא ילדים מתחת לגיל 18
מידע לאלרגנים
במידה ויש לאחד המשתתפים רגישות מזון כלשהי יש לעדכן אותנו ונשתדל לתת מענה חשוב לציין, מארזי האוכל והמגשים שאנחנו מספקים בפעילויות שלנו אינם מותאמים לאלרגנים ברמה מסכנת חיים
שומרי כשרות
אדוונצ'ר באופן קבוע מוציאים פעילות בימי שישי בבוקר לטובת שומרי המסורת. המארזים / האוכל / המגשים של ימי חול ושישי בוקר מסופקים ע"י חברות בעלות תעודת כשרות למעט מקרים מיוחדים שיהיו מצוינים בהזמנה האוכל שמסופק בימי שבת אינו מחזיק תעודת כשרות.
יש לי שאלות. עם מי אני יכול לדבר?
לכל שאלה על הפעילות ניתן לפנות אלינו במייל sa@samelet.com