אודותינו

ההתפתחות המתמדת של תעשיית הרכב, היא מקור להשראה גדולה עבורנו. אנו מתרגשים להיות חלק ממנה ולהציג פיתוחים חדשניים אשר משנים את פני השוק.

גלול מטה

כי יש את מי שיוזם, מוביל את השינוי, מכתיב את הסטנדרט החדש, ויש את כל השאר. אנחנו פה כדי להכתיב את הקצב, להוביל – ביצירתיות, בחדשנות, בגישה פורצת דרך.

הייעוד שלנו כחברת לקוחות המתמחה בתחום הרכב, הוא מחויבות לספק למגוון לקוחותינו פתרונות מתקדמים, ביחד. לתת מענה לצרכיהם המשתנים ולייצר חוויות ייחודיות באמצעות מצוינות, תשוקה ויצירתיות תוך השגת היעדים העסקיים שהוגדרו.

מי אנחנו?
סמלת, חברה הישראלית המהווה חלק בלתי נפרד מנוף תעשיית רכב המקומית והעולמית, ביססה לעצמה מוניטין של אמינות ושל נאמנות. כיום, החברה מפעילה רשת סניפים בפריסה ארצית, בהם מקבלים הלקוחות שירות מקיף עד לרגע קבלת המפתח לרכב החדש, עם שירות, תמיכה ומענה צמוד גם לאחר מכן.
הותק והמסורת העשירה של חברת סמלת בשוק הרכב הישראלי מתחילים מיום היווסדה, בשנת 1946. מאז ועד היום, היתה החברה היבואנית הבלעדית של כל דגמי חברת ‘פיאט’.
בשנת 1989 נרכשה סמלת על-ידי קבוצת לוי, הצלחה גלובלית נוספת שצמחה בארץ,
ובשנת 1991 הפכה לנציגה הרשמית בישראל של המותג ‘אלפא רומיאו’.
במשך השנים המשיכה חברת סמלת להרחיב את פעילותה העסקית בענף הרכב ומייצגת כיום מגוון רחב של מותגי רכב עולמיים מובילים.
עד שנת 2012 רכשה סמלת את אוטו-איטליה רומניה ואת מותג המשאיות והאוטובוסים IVECO,
ובשנת 2013 החברה הפכה לנציגה הרשמית של סובארו בישראל. בשנה שלאחר מכן רכשה סמלת בעלות חלקית על מותגי היוקרה פרארי ומזראטי, ובשנת 2016 השלימה מיזוג עם  FCA Automotive על מותגיה: ג’יפ, קרייזלר, ראם ודודג’.
בסוף שנת 2019 רכשה סמלת בעלות מלאה על אוטו-איטליה, תוך מיזוג מלא של מותגי פרארי ומזראטי לפעילותה.