תנאי שימוש

תאריך עדכון אחרון  29/10/2023

 

כללי
חברת סמלת, לרבות החברות הבנות והחברות השותפות בקבוצה (“סמלת” או “החברה” או “אנחנו“), מברכת אותך על שבחרת להשתמש באתר האינטרנט שלה (להלן: “האתר“) ומקווה שהשימוש בו יהיה תואם לצרכיך וציפיותיך. בטרם השימוש באתר, עלייך לקרוא בעיון רב את תנאי השימוש המפורטים בהמשך אשר ביחד עם מדיניות הפרטיות מהווים הסכם משפטי מחייב בין משתמש האתר ( להלן: “אתה” או “המשתמש“) לבין סמלת בכל הנוגע לאופן השימוש באתר ומחליפים כל הבנה ו/או הסכמה אחרת, בעל-פה או בכתב, הנוגעת לשימוש באתר ובתוכנו.

המסמך כתוב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך מתייחס לשני המינים כאחד. אנו מודים לך שהקדשת מזמנך לקריאת מסמך זה.

הסכמה לתנאי השימוש

הביקור והשימוש באתר יהיו אך ורק בהתאם לתנאי השימוש ולמדיניות הפרטיות המפורסמים באתר. השימוש באתר מהווה הסכמה מצדך לכל התנאים, ההתניות ולכל חוק ו/או תקנה החלים על השימוש באתר. אם אינך מסכים לתנאי השימוש, באפשרותך לפנות אלינו כדי שנוכל לסייע לך בדרכים חלופיות לשביעות רצונך.

השימוש באתר

התוכן המופיע באתר לרבות מפרט שירותים, מוצרים ומידע (להלן: “התוכן“) נועד לשירותך ולשימושך על-פי ראות עינייך, אולם אין בו בכדי לשמש בסיס לצורך קבלת החלטות כספיות, משפטיות, אישיות ו/או אחרות. כל פעולה שנעשית על-ידך בהתבסס על תוכן זה נעשית לפי שיקול דעתך ובאחריותך בלבד, והינך מנוע מלטעון להסתמכות כלשהיא על תוכן האתר, בין שמכיל מידע מסוים ובין אם אינו מפרט מידע מסוים. הנך רשאי להשתמש באתר ובתוכן למטרות פרטיות ואישיות בלבד. תוכן האתר אינו מעניק לך, בין אם באופן מפורש ובין אם באופן משתמע, כל זכות מלבד אלו המפורטות בתנאי שימוש אלו.

האתר מציע מגוון של שירותים, בין היתר רכישת רכב חדש ו/או רכישת רכש משומש ו/או ליסינג ו/או אפשרות למתן מימון לרכישת הרכב ו/או  אפשרות לקבלת הצעת מחיר לביטוח ו/או פתיחת אזור אישי וקבלת הצעות לרכישת רכב והשלמתן ו/או תיקון רכב ו/או ביצוע/ תיאום טיפולים ו/או סמלת  ADVENTURE ו/או מתן והשקת הטבות ומבצעים למיניהם ו/או יצירת קשר וקבלת מידע עם ומהחברה בכל ערוץ כאמור.

הצעה של שירותים אלו אינה מהווה התחייבות מטעם סמלת על ביצוע עסקה ו/או אספקת השירות ו/או כל התחייבות אחרת מטעם סמלת. קבלת שירותים כמפורט לעיל מותנה בהשלמת התנאים לצורך כך, על בסיס בחינת כל מקרה לגופו, ובהתאם להסכם שירות/הסכם מכירה/הסכם ליסינג ו/או כל מסמך משפטי אחר הניתן במסגרת ביצוע הרכישה ו/או קבלת השירות בפועל.

 

המידע באתר

ייתכן כי חלק מהמידע, התמונות, התיאורים, הנתונים ומפרטי הרכב המופעים באתר זה הינם כלליים מעצם היותם בעלי אופי בינלאומי ואינם תואמים במדויק את הרכב המיובא לישראל. מערכות, צבעים אביזרים ופרטים המופיעים בצילומים ו/או בתיאורים שבאתר, אינם נכללים בהכרח במפרט הרכב המיובא לישראל ו/או מוצעים כאופציית רכישה.

סמלת משקיעה מאמצים על מנת שהמידע באתר יהיה מדויק ועדכני אך אינה מחויבת לכך ולא תישא באחריות כלשהי, במישרין או בעקיפין, לזמינות, אמיתיות, מהימנות, עדכניות, שלמות, מידת הדיוק ולנכונות המידע המפורסם באתר. כל הסתמכות על האתר ו/או תוכן האתר, נעשית לפי שיקול דעתך ובאחריותך בלבד. סמלת לא תהא אחראית ולא תחויב בתשלום פיצוי ו/או סעד בגין כל נזק, ישיר ו/או עקיף, אשר עלול להיגרם משימושך באתר ו/או הסתמכותך על מידע זה או אחר המצוי בו, ושימוש זה נעשה על אחריותך בלבד.

המידע המסופק באולמות התצוגה של סמלת ו/או באמצעות סוכן מקומי מורשה מטעמה גובר על המידע המפורסם באתר. אם הינך מעוניין בכלי רכב מכל דגם או צבע או בכל חלופה או אביזר המופיעים באתר האינטרנט אך אינך בטוח ביחס לזמינותו או מפרטיו באזורך, אנא פנה לסמלת ו/או לסוכן המקומי המורשה בקשר למוצר המתאים, לצורך קבלת מידע עדכני באזורך.

האתר מכיל קישורים לאתרים חיצוניים (“לינקים”). סמלת אינה מתחייבת כי כל הקישורים תקינים ויובילו אותך לאתרים פעילים. סמלת אינה אחראית לתכנים ולמידע הנכללים באתרים אלה, לדיוקם, מהימנותם ואמינותם ואינה אחראית לכל נזק, עקיף או ישיר שיגרם לך או לרכושך כתוצאה משימוש או הסתמכות על המידע והתכנים המופיעים באתרים אליהם תגיע באמצעות שימוש או קישור הקיימים באתר. סמלת רשאית להסיר מהאתר קישורים שנכללו בו לפי שיקול דעתה הבלעדי. אנו ממליצים לך לקרוא את מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש של אתרים אלה.

סמלת  adventure

פעילות סמלת אדוונצ’ר היא פעילות חווייתית נוספת המוצעת מעת לעת על ידי החברה ללקוחות פרטיים מסוימים של החברה על פי קריטריונים הנתונים לשיקול דעתה וביניהם אך לא רק  לקוחות (יד ראשונה בלבד) אשר רכשו רכב מסמלת בשלוש השנים הקודמות לפעילות , ממותגי JEEP SUBARU מדגמי 4*4 בלבד, מותגי פרארי, מזראטי, אבארט ואלפא רומיאו כמו גם לפי מיקום, סוג הטיול והתאמת הרכב שנרכש, סוג הנעה ויכולות טכניות, השתתפות באירועים קודמים וכיו”ב. לחברה שמורה הזכות הבלעדית לעדכן קריטריונים, לקבוע האם יתקיימו פעילויות כאמור, תוכנן ומי יוזמן לאלו ואין כל התחייבות מצדה לקיימן בתדירות כלשהי או להזמין לקוחות מסוימים אליהן.

סמלת כמו חדש

החברה מציעה במסגרת גוון השירותים שלה שירות רכישת רכב משומש ממותגי הבית אלפא רומיאו, ג’יפ, קריזלר, פרארי, מזראטי, פיאט, סובארו, פיאט מסחריות, איווקו ומעניקה ללקוחותיה אפשרות החלפה מרכב משומש לרכב חדש בתנאים הטובים ביותר, הרכבים המשומשים עוברים סינון קפדני בעזרת בדיקות קפדניות במכוני רישוי מוסמכים מטעם משרד התחבורה ומשם מעוברים להשבחה במרכז השירות המרכזי של החברה תוך ביצוע 101 בדיקות מחמירות והכנתם למכירה כמו חדש ברמת בטיחות, מכונאות, פחחות וניקיון באולמות התצוגה של החברה למכירה במקצועיות ותוך מיסוד סטנדרט השירות והמכירה הגבוה ביותר בתחום, והכל בהתאם לאמנת השירות שהחברה דוגלת בה.

לאחר ביצוע הרכישה והשלמת העסקה בפועל במסגרת הסכם מכירה ללקוח, החברה מעניקה אחריות לרכב הנרכש, בהתאם לסוג הרכב, סובארו, מזראטי, ג’יפ, פיאט, קרייזלר, אלפא ואבארית’.

 

101 בדיקות

101 בדיקות בטיחות כוללות:(1) בדיקת צורך בטיפול תקופתי,(2) בדיקת בלמים,(3) בדיקת רפידות בלם, (4)בדיקת דיסק בלם,(5) בדיקת תוף בלם אחורי (אם קיים),(6) בדיקת צינורות בלם, (7) בדיקת משאבות בלם,(8) בדיקות בלם יד,(9) בדיקות חופש בלם יד,(10) בדיקות יוניט בלם,(11) בדיקת אורות בלמים,(12) בדיקת צמיגים,(13) בדיקת איזון צמיגים,(14) בדיקת לחץ אוויר בצמיגים,(15) בדיקת ג’אנטים,(16) בדיקת שחיקת צמיגים, (17)בדיקת אורות, (18) בדיקת מגבים, (19) בדיקת מנוע מגבים, (20) בדיקת שלמות חגורות בטיחות, (21) בד’ מסנן מזגן, (22) בד’ איכות קירור המזגן, (23) בד’ מערכת קירור, (24) בדיקת מתגים של המזגן, (25) בדיקת גז למזגן, (26) בדיקת צינורות מזגן, (27) בדיקת מדחס, (28) בדיקת צוויץ’ , (29)בדיקת אלטרנטור, (30) בדיקת טעינה, (31) בדיקת רצועות מנוע, (32) בדיקת רצועות אלטרנטור , (33) בדיקת מצנן, (34)בדיקת נוזל מצנן, (35)בדיקת מיכל מים, (36) בד’ צינורות מים, (37)בד’ ציריות, (38)בד’ גומיות לציריות, (39) בד’ מערכת היגוי, (40)בד’ חופשים בהגה, (41)בד’ גומיות להגה, (42)בד’ שפור, (43)בד’ פרונט בנסיעה, (44)בדיקת פנסים ראשיים קדימה, (45)בדיקת פנסים ראשיים אחורה, (46)בדיקת פנסי איתות בצדדים, (47)בדיקת פנסי ארפל קדימה ואחורה, (48)בדיקת פנס בלם בשמשה אחורית, (49)בדיקת שמשות, (50)בד’ מערכת דלק, (51)בדיקת צינורות הדלק, (52)בד’ ממוחשבת, (53)בד’ מנורות אזהרה, (54)בד’ מתיזי מים, (55)בדיקת יציאות מתיזי מים קדימה ואחורה, (56)בדיקת צינורות מתיזי מים, (57)בדיקת מיכל נוזל ניקוי שמשות, (58)בד’ פגיעות פח, (59)בד’ מצמד (אם קיים), (60)בד’ תקינות גיר אוטו, (61) בדיקת העברות הילוכים , (62)בדיקת רעשים בגיר,(63)בדיקת נזילות בגיר, (64)בד’ רעשים חריגים ממנוע, (65)בדיקת נזילות שמן במנוע, (66)בד’ עשן חריג מהמנוע, (67)בדיקת מיכל שמן, (68)בדיקת איכות השמן, (69)בד’ מערכת חימום, (70)בד’ צינורות חימום, (71)בד’ מערכת חימום פנימית, (72)בד’ כפתורי חימום, (73)בד’ לוח שעונים, (74)בד’ תאורה בלוח שעונים, (75)בד’ ריפודי כסאות, (76)בד’ תא מטען (פנימי), (77)בד’ מולטימדיה, (78)בד’ תקינות גלגל הגה, (79)בד’ מראות , (80)בד’ כיווני תקינות  מראות חשמלים, (81)בד’ תקינות רדאר קדמי, (82)בד’ תקינות רדאר אחורי, (83)בד’ מצלמת רוורס, (84)בד’ פנסי איתות, (85)בד’ מסנן אוויר, (86)בד’ מערכת פליטה, (87)בד’ ממיר , (88)בד’ חיישני חמצן, (89)בד’ מערכת חשמל, (90)בד’ גובה שמן מנוע, (91)בד’ גובה שמן דיפרנציאל קדמי, (92)בד’ גובה שמן דיפרנציאל אחורי (אם קיים), (93) בד’ גובה שמן גיר אוטו, (94)בד’ מרכב כללי, (95)בד’ חדירת מים, (96)בד’ איכות הצבע, (97)תיקוני פח וצבע, (98)ניקיון יסודי, (99)ניקוי כסאות יסודי, (100)פוליש וקס, (101)נסיעת מבחן מסכמת.

מימון, ליסינג, וביטוח רכב

מדובר על שירותים מוצעים באופן ישיר מטעם החברה ו/או באמצעות ספקים חיצוניים. עצם ההצעה לשירותים אלו אין בה התחייבות מטעם החברה לאספקת השירות. השירות יתבצע בהתאם לתנאים של החברה בהסכם השירות ו/או בהתאם לתנאי הספק החיצוני, הכל כפי שיוסכם עת רכישת השירות.

מחשבון מימון

מחשבון המימון נועד לשימושך האישי ו/או בדיקה ראשונית ו/או מעין אילוסטרציה ו/או הערכה לגבי סכום המימון הניתן על בסיס הנתונים שהזנת. אין בתוצאות המתקבלות שום הצעה בפועל לקבלת מימון ו/או התחייבות מטעם החברה ו/או מטעם ספקיה החיצוניים במתן מימון בהתאם לתוצאה המתקבלת המחשבון המימון. החברה שומרת לעצמה את הזכות להוריד את המחשבון ו/או לעדכנו ללא כל הודעה מוקדמת.

 

השקת הטבות/מבצעים

החברה עשויה כל תקופת זמן ובהתאם להחלטתה ושיקול דעתה הבלעדי להשיק הטבות ומבצעים שונים על רכבים שונים. החברה שומרת לעצמה את הזכות להאריך את תוקף המבצע ו/או להגדיל את מלאי הרכבים המוקצה למבצע זה והכול ע”פ שיקול דעתה הבלעדי. מובהר כי יתכן ויהיו מבצעים והטבות אשר אינן חלק מהצעות המימון והטרייד אין, ויתכן וניתן יהיה לקבל הצעות כאמור מעת לעת גם שלא במסגרת המבצע.

החברה רשאית להפסיק את המבצע ללא כל הודעה מוקדמת וע”פ שיקול דעתה הבלעדי. ההשתתפות במבצע/הטבה כפופה לתקנון זה ולתקנון השקת המבצע/ההטבה המיועד לה, והיא רשאית לתקן ו/או לעדכן את שני התקנונים זה בכל עת. רכישת רכב חדש על ידי לקוח בתקופת המבצע תהווה קבלה, אישור והסכמה של הוראות תקנון זה ותקנון השקת ההטבה/המבצע. יתכן וחלק מהמבצעים יהיו מיועדים ללקוחות פרטיים בלבד, ובכלל זה לא כולל לקוחות ליסינג, מוניות וכיו”ב.

מחירים
המחירים המפורטים באתר הינם מחירים מומלצים לצרכן בלבד ואינם מחייבים את סמלת. סמלת שומרת לעצמה את הזכות לתקן או לשנות מחירים ונתונים ללא כל הודעה מוקדמת.

קניין רוחני

מלוא זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר לרבות בשם וסימני מסחר, בעיצוב האתר, בתכנים המתפרסמים בו על ידי סמלת או מי מטעמה ובכל תוכנה, יישום, קוד מחשב, קובץ גרפי, טקסט וכל חומר אחר הכלולים בו, הינן של סמלת בלבד או של צד שלישי אשר העניק לסמלת זכות שימוש בהם, והשימוש בהם על-ידך הינו אסור ללא קבלת רשות מפורשת מראש ובכתב מסמלת. אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן הנ”ל בלא קבלת הסכמתה של סמלת בכתב ומראש. סימני המסחר ומודעות הפרסומת של מפרסמים באתר שייכים למפרסמים אלה בלבד. גם בהם אין לעשות שימוש בלא הסכמת המפרסם בכתב ומראש.

שינויים באתר והפסקת השירות

סמלת אינה מתחייבת ששירותי האתר לא יופרעו, יינתנו כסדרם או בלא הפסקות, יתקיימו בבטחה וללא טעויות. סמלת תוכל לשנות בהתאם לשיקול דעתה את מבנה האתר הכולל את השירותים, מראהו, היקפם וזמינותם של השירותים הניתנים בו וכל היבט אחר הכרוך בהם וזאת בלא צורך להודיע על כך מראש. שינויים כאלה יבוצעו, בין השאר, בהתחשב באופי הדינאמי של האינטרנט ובשינויים הטכנולוגיים המתרחשים בה. שינויים מסוג זה עלולים להיות כרוכים בתקלות ו/או אי נוחות מסוימת. סמלת לא תישא באחריות בגין ביצוע שינויים כאמור ו/או תקלות שיתרחשו כתוצאה מביצועם.

שינויים בתנאי השימוש

סמלת שומרת לעצמה את הזכות לשנות, למחוק ו/או להוסיף על תנאי שימוש אלו בכל עת וללא התחייבות למתן הודעה מוקדמת ו/או בדיעבד. כל תוספת ו/או שינוי שנעשה באתר, בתוכן האתר ו/או בתנאים אלו יחייבו אותך עם המשך שימושך בו. לפי-כך, אנו ממליצים לך לעיין בתנאים אלו מעת לעת. שימושך באתר לאחר ביצוע השינויים מעיד על הסכמתך לשינויים אלו. ככל שאינך מסכים לשינויים באפשרותך לפנות אלינו לסיוע כדי שנעניק לך פתרונות חלופיים.

תנאי השימוש אינם יוצרים ולא יפורשו כיוצרים כל שותפות, מיזם משותף, יחסי עובד מעביד, סוכן או שלוח בינך לבין סמלת.

אם תנאי מתנאי השימוש ימצא בלתי חוקי, בטל או בלתי אכיף מכל סיבה, תנאי זה ימחק מתנאי השימוש ומחיקתו לא תשפיע על חוקיות ותקפות תנאי השימוש הנותרים. במקרה שכזה, יראו בקיומו של תנאי דומה אחר אכיף במקום התנאי שנמחק או הוסר.

שיפור/פיצוי

הנך מתחייב לשפות ולפצות את סמלת ו/או מי מטעמה בגין כל נזק, הוצאה או הפסד, ישיר או עקיף, לרבות הוצאות משפט ושכר טרחת עורך דין, שיגרמו לסמלת עקב הפרת תנאי כלשהו מתנאי השימוש, או ביצוע כל פעולה אחרת בניגוד לכל דין בקשר לאתר.


ביטול עסקה והחזר המקדמה

באפשרותך לבטל את העסקה ולקבל את מלוא המקדמה חזרה עד למועד החתימה על הסכם הזמנת הרכב. לאחר חתימת הסכם ההזמנה הנך רשאי לבטל את ההזמנה, תוך 14 ימים מיום ההזמנה אם הרכב טרם נרשם על שמך במרשם המתנהל על פי פקודת התעבורה (נוסח חדש) ואם הזמנת לרכב תוספות מיוחדות, טרם הרכבת התוספות המיוחדות, ולקבל את כספך בחזרה בניכוי דמי הביטול המותרים עפ”י תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התש”ע – 2010.

ביטול עסקה – אירועים ופעילויות רכב (סמלת אדוונצ’ר)

ביטול עסקה ייעשה בתוך 14 ימים ממועד ביצוע העסקה, או מיום קבלת אישור ההזמנה, לפי המאוחר מבניהם.  אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש יוכל לבטל עסקה תוך ארבעה חודשים ממועד ביצוע העסקה, או מיום קבלת אישור ההזמנה (לפי המאוחר מבניהם), בכפוף להצגת תעודה מתאימה. לא ניתן לבטל העסקה בטווח של שבעה ימי עסקים  לפני האירוע ולא ניתן לקבל בגינם החזר כספי , זאת גם במידה ולא עברו 14 יום מביצוע הרכישה. במקרה של ביטול עסקה כאמור יהיה הלקוח זכאי להחזר כספי, בתוך 14 ימים ממועד קבלת ההודעה על הביטול במשרדי החברה, ובהתאם למחיר ששילם בפועל, בניכוי דמי ביטול כמפורט להלן. בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, החברה תהיה רשאית לנכות 5% ממחיר העסקה או 100 ₪ (לפי הנמוך ביניהם) כ”דמי ביטול”.

כוח עליון

כל עיכוב או חסימת גישה לאתר בשל כוח עליון, כגון מלחמה, שביתה, שריפה, הפסקת חשמל, מזג אוויר וכיו”ב, לא ייחשב כהפרה של הסכם זה ע”י סמלת ולא יקנה לך פיצויים ו/או זכות תביעה.

שימושים אסורים באתר

ללא מתן הרשאה כתובה מראש על-ידי סמלת, אינך רשאי לבצע את הפעולות ו/או המעשים הבאים בעת שימושך באתר ובתוכן האתר:

  1. לעשות שימוש מסחרי באתר ו/או בתוכן האתר.
  2. להעתיק, לשחזר, לשנות, לעבד, לתרגם, לבצע הנדסה חוזרת, להפיץ, לשדר, להציג, לבצע, לשכפל, לפרסם ולאחסן את תוכן האתר, כולו או חלקו.
  3. להציג תוכן מהאתר בתוך מסגרת (iframe) גלויה או סמויה או להציג את תוכן האתר בכל דרך שהיא, לרבות באמצעות כל תוכנה, מכשיר, אביזר או פרוטוקול תקשורת, המשנים את עיצובם המקורי באתר ו/או מחסירים דבר כלשהוא.
  4. לשבש או להפר כל זכות של משתמש אחר באתר, לרבות הזכות לפרטיות ו/או לאסוף מידע אישי על המשתמשים באתר ללא הסכמתם המפורשת בכתב, לרבות באמצעים אוטומטיים.
  5. להפעיל או לאפשר הפעלת כל יישום מחשב או כל אמצעי אחר, לרבות תוכנות מסוגCrawlers, Robots וכדומה, לשם חיפוש, סריקה, העתקה או אחזור אוטומטי של תוכן האתר.
  6. לבצע כל פעולה המיועדת לחדירה שלא כדין למחשבי סמלת, לסרוק אחר נתיבי גישה או פרצות במערכות מחשב אלה, לפצח את מערכות האבטחה או ההצפנה המגנות על האתר ו/או על האתר והמידע שבהם או לסייע בפעולות כאמור לעיל.
  7. לפגוע בכבודו או בפרטיותו של משתמש אחר ו/או להשתמש באתר ו/או בתוכן האתר כדי לפגוע בשמו הטוב של כל אדם ו/או לפרסם דברי הסתה, הונאה, תרמית, לשון הרע ו/או כל מידע אחר שהינו שקרי, בלתי אמין או שיש בו כדי לפגוע במזיד.
  8. שימוש באתר או בתוכן האתר לשם יצירת מאגר מידע ו/או לקט. אי עמידה במגבלות אלו עלולה להוביל למניעת גישתך לאתר ואף לחשוף אותך לאחריות אזרחית ו/או פלילית על-פי כל דין.

דין ומקום השיפוט

על השימוש באתר יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל. מקום השיפוט הבלעדי בגין כל דבר ועניין הנובע מתנאי השימוש הנ”ל או מהאתר הוא בבתי המשפט המוסמכים בעיר תל אביב.

יצירת קשר

בכל עניין, שאלה ו/או בקשה, ניתן לפנות אלינו לכתובתנו ברחוב המגשימים 6א’ פתח תקווה ו/או בטלפון מספר: 8545* ו/או בדוא”ל :  info@samelet.com