קשרי לקוחות וקהילה

חברת סמלת הינה חברת לקוחות המחויבת להוביל ולעשות דברים אחרת מתוך מטרה לייצר ערך משמעותי ללקוחותיה.

אנו עושים זאת באמצעות יצירת חוויות ומפגשים ייחודיים בתחום הספורט המוטורי ובתחום נהיגת השטח 4X4, כל זאת נעשה מתוך הסתכלות מקצועית המתמקדת בנהג ובפונקציונאליות של הרכב והחיבור ביניהם.

אנחנו באים באהבה ותשוקה למה שאנחנו עושים עם אנרגיות חיוביות, שואפים תמיד להיות טובים יותר, לחשוב מחוץ לקופסה, לחלום וליזום.

 
*פעילות סמלת אדוונצ'ר היא פעילות חווייתית מוספת המוצעת מעת לעת על ידי החברה ללקוחות פרטיים מסוימים על פי שיקול דעתה. לחברה שמורה הזכות הבלעדית לקבוע האם יתקיימו פעילויות כאמור,תוכנן ומי יוזמן לאלו ואין כל התחייבות מצדה לקיימן בתדירות כלשהי או להזמין לקוחות מסוימים אליהן.
סנן
מותגים
חודשים
2024
2023
2022
2021
2020
2019
איפוס מסננים
סנן
מותגים
חודשים
איפוס מסננים
2024
2023
2022
2021
2020
2019
04/2023
טיול רנגלר אתגרי למכתש

לקוחות רנגלר בטיול חוויתי במכתש!

בשבת האחרונה יצאו הלקוחות שלנו לטיול מדברי ומדהים במיוחד.

נפגשנו בכניסה הצפונית של מעלה עקרבים,  לאחר הכרות קצרה , תדריך בטיחות והסבר קצר על המסלול ירדנו בשיירה מסודרת בפיתולים החדים של מעלה עקרבים עד לכניסה לנחל צין.

הורדנו אוויר ונכנסנו לעומק השטח לחוות את הנוף והחי הייחודי שלו,  דרך הנוף מדהים של הרים, עמקים וקניונים עוצרי הנשימה התקדמנו אל המעברים הטכניים והמורכבים שהמקום מציע.

בהמשך פגשנו נווה מדבר מיוחד הקיים רק במקום זה, המשכנו לאורך הנחל וטיפסנו את “סכין” צין אשר הוביל אותנו למדרגה המפורסמת שרק הרנגלרים שלנו יכולים לעלות בקלות.

עצרנו לקפה ותצפית על גבי הנחל.

המשכנו דרך פרסת צין ומשם המשכנו לאזור בו נחל צין מתחבר לנחל חצרה ועד גבי צין והמפל הגדול הנמצא במרפסת צין המפורסמת.

משם המשכנו לכביש 90 ולאחר סיכום נפרדנו לשלום. 

את האלבום המשותף יצרו הלקוחות עצמם